Avaleht

dets 8, 2021

Aasta alguse seminar Randmäe puhketalus 7. jaanuaril 2022


Hiiukala aastaalguse seminar toimub 7. jaanuaril algusega kell 17 Randmäe puhketalus Mangu külas. Asukoht: https://puhketalu.ee/kontakt/

Seminaril võtame aasta kokku, teeme plaane järgnevaks ning vahetame muud olulist infot. Seminaril osalemiseks võta palun kaasa COVID vaktsineerimise või läbipõdemise tõend. Kellel tõendit ei ole, saab kohapeal sooritada antigeeni kiirtesti, mille anname.

Osalemise tasu on 25 eurot  inimese kohta, mille eest saab sooja prae ja külmlaua ning ning kohvi ja magusat. Osavõtutasu saab tasuda sularahas kohapeal.

Registreerumine toimub kuni 2. jaanuari südaööni. Kirja tuleks panna ka kaaslane. Registreerimise vorm avaneb siit: https://forms.gle/zj7GppUJYhcpXvkDA . Kui vorm ei peaks millegipärast avanema, kirjuta osalejate nimed ja transpordivajadus e-kirjaga info@hiiukala.org Juba registreerunud osalejaid näeb siit https://bit.ly/aastaalgus21

Neile, kes soovivad kohale tulla  meie poolt tellitud bussiga, palume märkida registreerumisvormil koht, kust soovite bussi peale tulla. Saadame bussi väljumisaja koos bussijuhi numbriga teile SMSiga eelmisel päeval või sama päeva hommikul.