Tuulekala Trolling 2017 registreerunud

Tuulekala trolling 2017 registreerunud

seisuga 0:00 22.05.2017

Jrk

nr

Võistkonna nimi Võistlejate nimed Paadi pardanumber osalejaid   tasumine
1 Siin ei ole kala I Andres Mägi VLM-457  
2 Jätkuvalt amatöörid Joel Meringo
Pootsmann
Ankrumees
  OK 
3 Siin Ei ole kala II Talvar Anijärv     OK (3)
4 Jausa Mägieestlased Meelis Adler VLK-163  OK
5 Pirita jõe Nullimehed Marek Võsa
Allan Maidre
Jaan Rumma
VLO-677  OK
6 Täitsa Savi Veiko Oravas
Võistleja see
Võistleja too
VLO-692  3  OK
7 Hosby kalurid Joosep Vaikre
Indrek Vaikre
Reiko Kuulman
   OK (4)
8 Eksimatud Veikko Pahkla
Mati Lauton
VLN-231  OK
9 Nokakala Andres Taukar
Peeter
Toomas
Virgo
Toomas
   OK
10 Traalmeistrid Allan Mäll
Meteoroloog
Kartograaf
MMA-093 3  
11 Tiim U

Urmas Uusneem
Võistleja 2

VLJ-691 2  OK (3)
12 Ruulid Heino Ruul
Ardo Ruul
Artur Ruul NK
Armin Ruul NK
VLN-664 4  OK
13 Suvitajad Egert Kapp
Mart Mägi
Alex Gogolin
VLC-653 3  OK
14 O rühm Indrek Oopkaup
Andres Oopkaup
Ants Oopkaup
  3  OK
15 Vanakoolimehed Mart Mäll
Marcus Mäll
Erlend Prinzthal
VLM-491 3  OK
16 Tirp Eero Mõtlik
Tiit Tallo
Simmo Toome
Fred Rjabov
 VLI-995 4  OK
17 Nagadega piits Priit Aus
Rene Johannson
Elna Mets
 VLM-459 3  1 OK
18 Einby Team Madis Kesküla
Marika Lõhmus
Rainer Mitman
Erki Mitman
  4  OK
19 Mulgid Marko Pukk
Roby Pukk
929-VLU 2 OK
20 Algaja õnn Andres Abro
Raigo Rohumets 
  2  OK
21 Lainemurdja Űllar Viljat
Kaur Männik
Siim Sau
VLD-746 3  OK
22 Ässad Priit Oja
Raigo Lehispuu
Andrus Ait
  3  OK
23 Wild Agur Fuchs
Viljar Metsik
Janek Kantsik
VLA-789 3  OK
24 Joppenpuhh Lauri Kipper
Alar Mõniste
Timo Käes
VLR-325 3 OK
25 Retro progress Tõnis Truusmann
Dima Hammatov
KMA-034 2 OK
26 Jõpid Andres Jõpiselg
Martin Jõpiselg
Joonas Jõpiselg
  3 OK
27 Aisa punt Urmas Rahnel
Olev Haidak
VLM-172 2  sponsor
28 Black Pearl Silver Luik
Illimar Einaste
Kristofer Luik NK
VLK-848 3  OK
29 Kollane allveelaev Jaanis Luige
Tiit Järvemets
Elvo Nigol
Võistleja 4
  4  OK
30 Haapsalu team Tõnis Halliste
Toivo Tuulik
Rene Tuulik
Ivar Märtin
VLJ-967 4  OK
31 Vihmauss & Co Andrus Kail
Romet Kommusaar
VLL-553 2  OK
32 Tean Jägermeister Kristjan Arro
Veiko Puusepp
Egon Aleksejev
Tõnu Taal
Taivo Korol
Hillar Jurson
VLE-907 6 sponsor
33 Rebellis Jaan Plado
Reijo Sikk
Ahti Paloson
VLN-975 3 OK
34 Drifters Kristjan Salmre
Marko Opmann
Argo Kihulane
VLP-985 3 OK 
35 UKU Meelis Mõttus
Rein Maasing
Reigo Ahven
Uku Ahven NK
VLM-258 4 OK
36 Krahvid Merel Aigar Pahtma
Marko Laas
Teet Küttim
Mark Morten Tammeveski 
VLD-485 4 OK
37 Kalad Paati Marek Mägiste
Toomas Abel
Janno Leomar
  3  OK
38 Forklift Ardi Eilart
Kalle Lember
Veiko Saar 
  3 OK
39 tiim Barakuda Marko Mänd
Jaan Romandi
Mait Põllu
  3 OK
40 Belone Meelis Mägi
Toomas Sinilaid
Arne Kull
 VLG-642 3  OK
41 Hiiu West Joonas Kiisler
Toomas Kiisler
Jaanus Järmut
Allar Saarnak
 VLJ - 672 4 OK 
42 Holmid Sven Holm
Priit Holm
 MMA-096 2 OK 
43 Peipsi Ahven Kaupo Kaasik
Lauri Meimre
VLN-698 2 OK 
44 Kuut Marko Pruul
Võistleja 1
Võistleja 2
Võistleja 3
VLA-930 4 OK 
45 Flot Tarmo Ink
Kokk
Pillimees
Saku
MMA+003 4  OK
46 Väike Kalur

Hannes Soonsein
Hardy Tubli
Karl Valdek

VLO-018 3 OK 
47 Voka viidikad Kalle Lehismets
Heinar Müür
võistleja 3
AMB-157 3  OK
48 Libisejad Marko Ilisson
Mario Kons
Kaisa Sandberg
VLN-638 3 OK 
49 Agu Ago Roost
Armin Altorf
  2 OK 
50 Vanad kalad Jaak Jaanus
Kaido Kahest
Karl Valter Jaanus
 VLJ-714 3  OK
51 M - Klubi Monre Mäerand
Madis Soodla
Mati Nõmme
Heiki Laanmets
GMA-205 4 OK 
52 Nissi paat Priit Parent
Volodõmõr Danõliv
VLP-392 2  
53 Mehed Merel Enn Veem
Lauri Vihula
MartinVeem
VLG-465 3  OK
54 Ühe jutiga Liina Jutt
Anneli Uus
Ove Koska
Priit Saul
Ruve Koska
  5  OK
55 Muhedad sägad Rein Tikka
Jaak Valk
Vahur Tšerbakov
 VLM-178 3 OK 
56 Räitsaka Ain Viilup
Tiit Tammeveski
Reet Rea
 VLR-615

3

OK 
57 Tellervo Rauno Maivel
Kaarel Teeääre
Sibelle Teeääre
 VLR-827

3

OK 
58 Vetelkäigud.ee Rainer Ruttu
Kristjan Kangur
Taavi Liiv
Erik Uudevald
 

4

3 OK
59 Paula V Jüri Väärtnõu
Ruudi Väärtnõu
Kaido Gutmann
VLA-053

3

OK
      Kokku 179  

NK - noorkalur kuni 12-aastane