Tuulekala trollingule 2021 registreerunud

 

Jrk

nr

Võistkonna nimi Võistlejate nimed Paadi pardanumber Osalejaid  Tasumine

1

Peipsi ahven Kaupo Kaasik
Lauri Meimre
Võistleja 3
  3  

2

Korea kalamehed Tarmo Väliste
Eduard Vahemets
  2  

3

Võrgutaja Margus Taada
Deivid Luik
Kristjan Ahven
VLV-958 3 60.- OK 
4 Silk Rando Laiva
Võistleja 1
Võistleja 2
VLV-495 3  
5 Kootsaare Jürgen Pik
Erika Pik
Ahti Järve
PSA-211 3  
6 Klemmid Argo Aavik
Helver Hõbemägi
Anna-Liisa Luidre
  3  
7 Team Westin Jargo Pisa
Võistleja 1
Võistleja 2
Võistleja 3
  4  
8 Hiiu West Joonas Kiisler
Toomas Kiisler
Võistleja 3
VLS-999 3 60.- OK 
9 Vaskussi Ove Koska
Liina Jutt,
Võistleja 1
Võistleja 2
  4 80.- OK 
10 Hiiumaalekalale.ee Marek Võsa
Martti Võsa
Ainar Estra
Kevin Sepp
 VLO-677 4  
11  Poseidon Kristiin Kuum
Kaspar Lusmägi
Taavi Maalman
   3  
12  Vormsi Üks Mart Mere
Võistleja 1
Võistleja 2
Võistleja 3
 VLM-258 4 80.- OK 
13  VANAKOOLIMEHED Mart Mäll
Marcus Mäll
Erlend Printzhal
Andres Lemmik
 VLM-491  4  
14  Viirastus Artur Kummer
Klaus Treimann
Võistleja 2
  3 60.- OK
15  Vindikunn Margus Laur
Marko Bremann
Khetele Raap
   3  
16  Nullplussüks Allar Jõõts
Andrus Kersten
Teet Jõõts
Janar Vettik
 VLN-476  4  
17  Wannabikalurid Jarko Pähn
Petrik Pilpak
Mark-Morten Tammeveski
  3  
18  Vahemetsa tiim

Viljar Linamäe
Peedu Koppel
Margus Koppel
William Vaiknurm (noorkalur)

 VLO-049  4  
19  Landilohistajad Andi Paomees
Endrik Toompuu
Veiko Tasa
   3 60.- OK 
20  Koslapesa Virko Martin
Liana Vaino
Lisety Martin
Martha Martin Noorkalur
 VKA - 828  4  
21 Konksuonu tiim Allan Laur
Kalvi Silde
Võistleja2
812 VLO 3  
22 Oru paat Jürgen Org
Taavi Salumets
Marko Eensalu
  3  
23 BUMMEL Erkki Jõemägi
Maris Linde 
VLR-044 2  
24 Jausa MägiEestlased Meelis Adler
Jaanus Adler
Erkki Oppe
VLV-041 3 60.- OK 
25 Täitsa Savi Veiko Oravas
Võistleja 1
Võistleja 2
võistleja 3
VLU-450 4 80.- OK 
26 O-rühm Indrek Oopkaup
Andres Oopkaup
Andreas Oopkaup
Rein
  4  
27 AlgajaÕnn Andres Abro
Andres Abro jun
Kulno Taelma
Mart Kink
  4  
28 TT Tiit Estermaa
Tajo Tõemets
 VLS-637  
29 Vissud Indrek Varblane
Urmet Maivel
  2  
30 BoatWorks Kristian Künk
Võistleja 1
 VLO-168  
31 Kapten Priit Priit Oja
Tarmo Tammemäe
Urmet Arm
Raigo Lehispuu
  4  
32 Deemonid  Sergei Rebane
Ilmar Sepp
Ivor Helk
  3  
33 Meelelahutajad Vahur Hänilane
Üllar Hänilane
Janno Hänilane
  3  
34 Traalmeistrid Allan Mäll
Võistleja 1
Võistleja 2
 MMA-093 3  
35 Haapsalu tiim Tõnis Hallasite
Toivo Tuulik
Rene Tuulik
Veiko Almet
Toomas Blumkvist
 VLJ-967 5  
36 Forklift Kalle Lember
Alois Tammearu
Vallo Verpson
 VLA-649 3  
37 Pilliroog Andres Nurs
Võistleja 1
võistleja 2
võistleja 3
  4  
38 Emakalur Tarmo Leedis
võistleja 1
võistleja 2
võistleja 3
võistleja 4 noorkalur
  5  
39 Vihmauss & Co Andrus Kail
Romet Kommusaar
Võistleja 3
  3  
40 Dunkel Patrik Madar
Raigo Rohumets
Irene Madar
   
41 Faster 495 Marco Sveters
Ergo Peil,
Kaido Kivimägi
 VLR-449 3  
42 Serial Fish Killer Ardi Eilart
Heiko Anger
Veiko Saar
 VLV 893  3  
43 Nurstex Agur Nurs
võistleja 2
võistleja 3
võistleja 4
  sponsor 
44 OPM Team

Arvi Kuppart
võistleja 2
võistleja 3
võistleja 4
võistleja 5
võistleja 6

   6 sponsor 
45 Aisa punt

Urmas Rahnel
Olev Haidak

  2 sponsor
Kokku 150