Tuulekala trollingule 2019 registreerunud

 

Jrk

nr

Võistkonna nimi Võistlejate nimed Paadi pardanumber osalejaid   tasumine

1

Lainemurdja Üllar Viljat
Kaur Männik
Siim Sau
 VLD-746  3  OK

2

Forklift Kalle Lember
Alois Tammearu
Rainer Tamme
 VLA-649  3  OK

3

TAAT Taivo Tonka
Andres Vaide
Arvi Paaver
Tõnu Mets
VLI-735 4  OK
4 Retro Teemant Deivid Luik
Margus Taada
  2  
5 Jausa MägiEestlased Meelis Adler
Jaanus Adler
Marek Võsa
Võistleja 4
 VLS-081 4  
6 Konksuonu tiim Allan Laur
Heiko Anger
Kalvi Silde
VLO-812 3  OK
7 Belone Meelis Mägi
Võistleja 1
Võistleja 2
Noorkalur
VLG - 642 4  OK
8 Paadike Sten Sedrik
Piret Piht
VLT-224 2  OK
9 Team WILD Agur Fuchs
Viljar Metsik
Janek Kantsik
Henri Jaska
VLA-789 4  OK
10 M ja P Nurst Tarmo Leedis
Emma Maria Leedis noorkalur
Kadi Nurs
võistleja 3
võistleja 4
VLJ-748 5 OK
11 MP-KMV allveelaev Andres Nurs
Aavo Kõrs
võistleja 2
võistleja 3
MMA-057 4  OK
12 Nokakala Andres Taukar
Ave Veldt
Katariina Taukar
Peeter Taukar
Indrek Taukar
  5  OK
13 Meriratsu Sergei Koppel
Maiko Teller
Märt Olenko
Indrek Kirss
 - 4  OK
14 Klemmid Argo Aavik
Annaliisa Luidre
Helver Hõbemägi
Reti Pirn
AMB-063 4  OK
15 Jälle 0 Andrus Kersten
Teet Jõõts
Allar Jõõts
Janar Vettik
Romet Ereline
VLN-476 5  OK
16 Vanakoolimehed Mart Mäll
Marcus Mäll
Erlend Prinzthal
Andres Lemmik
VLM-491 4 OK
17 Aisa punt Urmas Rahnel
Olev Haidak
VLM-172 2  
18 NursTex Agur Nurs
Võistleja 2
Võistleja 3
VLS-761 3 OK
19 Mulgid Marko Pukk
Võistleja 1
Võistleja 2
Võistleja 3
VLN-269 4  OK
20 TIIT Tiit Talve
Imre Peedu
Asko Osula
VLT-243 3 OK
21 TVE Tiit Estermaa
Eduard Vahemets
Voldemar Tamm
VLS-637 3 OK
22 Bummel Erkki Jõemägi
Tiit Lõhmus
Priit Paasma
VLR-044 3 OK
23 Tuulepoisid Alo Kontkar
Aimar Allikalt
VLL-297 2 OK
24 Dunkel Ants Madar
Patrick Madar
Irene Madar
 VLK-781 3 OK
25 Jõpid Andres Jõpiselg
Martin Jõpiselg
Joonas Jõpiselg
VLT-076 3 OK
26 Aeruvennad Tõnis Truusmann
Danel indre
Martin kari
  3 OK
27 Serial Fish Killer Ardi Eilart
Erki Päll
Argo Pungas
  3 OK
28 Faster Marco Šveters
Marko Kaber
 VLR-449 2  OK
29 Black Pearl Silver Luik
Illimar Einaste
Kristofer Luik
VLK-848 3  OK
30 Läheb minna Kristjan Veskus
Sander Altmets
Võistleja 3
Võistleja 4
HMA-469 4 OK 
31 Parvepoisid Janek Lätte
Andrian Mesi
VLN-606 2 OK
32 Väike Kalur Hannes Soonsein
Hardy Tubli
VLO-018 2 OK
33 AL LURES TIIM Andres Liiv
Melis Viikmann
Võistleja 2
VLR-417 3 OK 
34 Peedu Indrek Peedu
Liisa Laidro
Ivar Peedu
Võistleja 4
VLS-341 4  OK
35 Hiiu West Joonas Kiisler
Toomas Kiisler
Jaanus Järmut
Siim Valgre
  4  OK
36 Vihmauss & Co Kaupo Pae
Andrus Kail
Romet Kommusaar
 R33785 3 OK 
37 Hobo Fishing Taavi Vesiaid
Herman Vesiaid
Sander Sarapik
Ats Metusala
Timo Moorast
  5  
38 Ääre team Kalev Sikk
Võistleja 1
Võistleja 2
VLL-097 3  OK
39 Team pinalipoisid

Jarko Pähn
Petrik Pilpak
Võistleja 3

VLT-772 3  2 OK
40 MMA Martin Erismaa
Mati Antsi
Aleks Antsi (noorkalur)
VLL-505 3  OK
41 Teine võimalus Marek Õunamägi
Virgo Roasto
Rainer Hinno
VLP-251 3  
42 Peipsi ahven Lauri Meimre
võistleja 1
võistleja 2
  3  
43 O rühm Indrek Oopkaup
Andres Oopkaup
võistleja3
VLP-479 3  OK
44 Team U Urmas Uusneem
Rudolf Uusneem
Arne Uusneem
Aleksander Uusneem (noorkalur)
VLJ-681 4 OK 
45 Vobla Sõbrad Margo Hendrikson
Merle Hendrikson
Thomas Puhk
VLF-782 3 OK 
46 Naised kalal Aili Kaugesalu
Elle Kaugesalu
Kertu Rappu
Eda Kogel
  4 OK
47 Vormsi Piraadid Liina Jutt
Ove Koska
Ojar Kristal
Priit Saul
Karen Tatkam
VLB-035 5 OK
48 Tirp Eero Mõtlik
Tiit Tallo
Madis Savisto 
VLI-995 3  OK
49 4x4 Tarmo Laksberg
Risto Saar
Madis Tammeleht
Urmet Üksik
X17661 4  OK
50 Traalmeistrid Allan Mäll
Andres Tammeveski
Koit Kaskel
MMA-093 3  OK
51 Sandra Elmut Hint
Krista Hint
Janek Helimets
Elin Helimets
Karin Gross
VLF-637 5  OK
52 Haugi pea Madis Villmann
Marko Avsjukevits
Gristel Maidla
Rauno Üksik
PMA-542 4  OK
53 M Klubi Monre Mäerand
Madis Soodla
Margus Põldoja
Mati Nõmme
GMA-205 4  OK
54 Nii sama ei jama Jaanis Luige
Mait Mahlapuu
Elvo Nigol
Tiit Järvemets
VLR-971 4 OK 
55 Einby Team Rainer Mitman
Mati Raid
Kaspar Almers
Silver Sau
172-AMB 4 OK
56 Flot Tarmo Ink
Toomas Aru
Andrus Käbi
Saku Hele
MMA-081 4 OK
57 Holmid Sven Holm
Priit Holm
Mari-Ann Tammiste
MMA-096 3 OK 
58 Vanad kalad Meelis Mõttus
Rein Maasing
Siim Markus
Aivar Juus
VLO-485 4 OK 
59 Läti-Eesti Jaan Valbet
Endel Valbet
Uģis Bisenieks
Aigars Vilumsons
VLP-625 4  
60 Algaja õnn Andres Abro
Raigo Rohumets
Mart Kink
  3 OK
61 Paadialused Marko Sepp
Hardy Hink
Urmas Toomas
VLN-244 3 OK
62 Vaprad vandersellid Valdur Õlekõrs
Rene Kurisoo
VLD-401 2 OK
63 Jõpi Naised Piia Jõpiselg
Egert Sedrik
Maris Jõpiselg 
  3 OK
64 Tooder Veiko Roosimäe
Võistleja 1
Võistleja 2
  3 OK 
65 Tellervo Rauno Maivel
Kaarel Teeääre
Võistleja 1
VLR-827 3 OK 
66 TKM Team Kaarel Härma
Taivo Pärn
Mario-Martin Sarapuu
VLM-136 3 OK 
67 Team Kuusamo Meelis Vaarmaa
Jargo Pisa
Siret Paes
Võistleja 4
TMA-810 4  
68 Vahemetsa tiim Viljar Linamäe
Margus Koppel
Peedu Koppel
William Vaiknurm (noorkalur)
  4 OK 
69 Pikselised Kerli Sinila
Harli Nimmerfeldt
Valmar Kask
Kristi Skatškov
Janar Sinila
  5 OK
70 Tuulehaugi trio Simmo Toome
Karmo Kasemaa
Fred Rjabov
VLK-587 3  
71 Koslapesa Virko Martin
Liana Vaino
Kenet Vaino
Lisety Martin ( noorkalur)
Jürgen Pik
MMA-074 5  
72 Smurfid Sander Kuusk
Marten Masing
Marko Saarep
VLS-739 3 OK
73 Nissi paat Priit parent
Volodõmõr Danõliv
Dima hamatov
VLP-392 3 OK
74 JAH Team Jaan Rumma
Ago Roost
Hannes Närep
VLO-677 3 OK
75 Mandrimehed Veljo Stamm
Raivo Rebane
VLG-015 2  
76 TEAM HAAPSALU Tõnis Halliste
Toivo Tuulik
Rene Tuulik
Veikko Amet
Ivar Märtin
VLJ-967 5  
77 Ässad Priit Oja
Urmet Arm
Raigo Lehispuu
Sander Kirss
  4 OK 
78 Toomingas Inga Lunge
Toomas Lunge
TMA-616 2 OK 
79 Algaja õnn 2 Ahti Asmann
Mihkel Asmann
VLO-660 2  
80 Vormsi Agarad Mart Mere
Sten Argos
Urmas Pau
Erik
VLM-258 4  
81 Kassariotsa Anti Veike
Rasmus Veike (noorkalur)
Lisett Marii Veike (noorkalur)
võistleja 1
võistleja 2
MMA-006 5  
82 Täitsa Savi

Veiko Oravas
Tanel Tukk
Janno Leomar
Lauri Paar

VLU-450 4 OK
      kokku 282  

 Tasumise info lisatud seisuga 21.05 11:30

NB! Võistkond Lümandu latikas, palun saatke oma võistkonna andmed ja kontaktid info@hiiukala.org