LiigeEsindajaHuvi-rühmKalandus-sektorisLiitunud
1Hiiumaa Mereagentuur OÜHeino KalmusIVasutaja
2Ristitee talu FIETaavet TikkIIXasutaja
3Orjaku Külaselts MTÜMargit KäärameesVasutaja
4Tarmo Rajang FIETarmo RajangIIXasutaja
5Ivo Põldveer FIEIvo PõldveerIIXasutaja
6Ats Aug Seljakopli talu FIEAts AugIIXasutaja
7Peedu Teidla Peedu TeidlaVasutaja
8Kõrgessaare sadam MTÜPriit PostVasutaja
9Tarmo Ink FIETarmo InkIVasutaja
10Tarmo Üksik FIERauno ÜksikIIXasutaja
11Hiiumaa Vetelpääste MTÜIgor PrigodaVasutaja
12Hiiu Jorn OÜJaanus PauklinIIIXasutaja
13SR Simveod OÜSimmo RaimIIIXasutaja
14Aadupoisid OÜMarko TislerIIIXasutaja
15Imre Kivi FIEImre KiviIIXasutaja
16Rein Tikka FIERein TikkaIVasutaja
17Toomas Vikerpuur FIEToomas VikerpuurIIXasutaja
18Kogri Puit OÜVahur LaurIIIX19.06.2008
19Harry Aron FIEHarry AronIIX19.06.2008
20Harri PaatHarri PaatV26.06.2008
21Raivo Kimber FIERaivo KimberIIX26.06.2008
22Randi Paat FIERandi PaatIIX03.07.2008
23Aare Grubnik FIEAare GrubnikIIX03.07.2008
24Endel Kaevats FIEEndel KaevatsIIX03.07.2008
25Kaluritalude ühistu KakriAndres VoolmaIIIX03.07.2008
26Abermex OÜVeiko RoosimäeIV10.07.2008
27Aare Ernes FIEAare ErnesIV10.07.2008
28Urmet Paumees Nurme talu FIEUrmet PaumeesIIX10.07.2008
29Aivo Härm Kiltsi talu FIEAivo HärmIIX10.07.2008
30Marko Pruul FIEMarko PruulIIX10.07.2008
31Leho Aaslaid FIELeho AaslaidIIX15.07.2008
32Arne Kuli Kalda talu FIEArne KuliIIX15.07.2008
33Märt Varblane Männiku talu FIEMärt VarblaneIIX15.08.2008
34Ants Saarnak Mere talu FIEAnts SaarnakIIX18.09.2008
35Paadiühistu Salinõmme MTÜVäino KaevV13.11.2008
36Ats Paomees Soomihkli talu FIEAts PaomeesIIX19.12.2008
37Marek Elmi Kantsipoiss FIEMarek ElmiIIX21.05.2009
38Hiiu Kalur ASTanel EstaIIIX17.08.2009
39Direct Consulting ASToomas KõuhknaIV16.09.2009
40Dago Metsamehed OÜTiit JõgiIIIX14.10.2009
41Hiiurand OÜMeril LauterIIIX01.04.2010
42Vops OÜVilmar JõgiIIIX02.09.2010
43Marek Kuum FIEMarek KuumIIX30.09.2010
44Salar & KO OÜPeeter GurejevIV08.02.2011
45Dagö Trade OÜRuudi KasserIIIX08.02.2011
46Triinu Schneider FIETriinu SchneiderIV05.03.2011
47Järvelo OÜEduard RiisnaIIIX28.07.2011
48Veikko Martin FIEVeikko MartinIIX16.09.2011
49Aivar Tammeveski FIEAivar TammeveskiIIX16.09.2011
50Urmas Berkmann FIEUrmas BerkmannIIX12.12.2011
51Kassariotsa OÜSander KopliIIIX09.04.2012
52Tiit Kaerma FIETiit KaermaIIX08.01.2013
53HK Kodeste OÜKarli KattelIIIX08.01.2013
54Tärkma Sadama Selts MTÜUrmet PaumeesV08.01.2013
55Paadiühistu Roograhu MTÜJari LindroosV07.03.2013
56Magnus Leht FIEMagnus LehtIIX07.03.2013
57Meelste lahe selts MTÜAin SimsaluV03.10.2013
58Kõlunõmmiku OÜMihkel TustitIIIX07.11.2013
59Stonefish OÜImre KiviIIIX07.11.2013
60Meretamme OÜAivar KäärameesIIIX13.01.2014
61Meelis Mägi Mäe talu FIEMeelis MägiIV12.03.2014
62Kreisi talu OÜJaanus NurkIIIX12.03.2014
63Vesihiir M&S OÜMeelis PotariIV09.06.2014
64Ants Kirsi FIEAnts Kirsi FIEIIX17.10.2014
65Maaranna OÜRaul RandmaaIIIX17.10.2014
66Siim Saarnak FIESiim SaarnakIIX17.10.2014
67JV Ehitus & Arendus OÜJanar PähnIIIX13.01.2015
68Hiiumaa Kogukonnateenused MTÜKristi LinkovV13.01.2015
69Hiiumaa Sadamad SAKai KallasI13.01.2015
70Ristnaotsa OÜSiim RätsepIV13.01.2015
71Saarnak OÜAllar SaarnakIIIX09.04.2015
72Kentuki Lõvi OÜJüri Ausmaa IV08.10.2015
73Mereküla kalurite klubi MTÜ Indrek KäärameesV12.11.2015
74Värssu Sadam MTÜKiur AarmaV15.04.2016
75Puusoe OÜMargus SauerIV21.06.2016
76Kalurikodu OÜ Mati SildIIIX01.06.2017
77Salinõmme Külaarengu Selts MTÜIngrid SaarnakV01.06.2017
78Hiiumaa valdLiili EllerI01.01.2018
79Hanno KaskHanno KaskV15.06.2018
80Nurstex OÜAgur NursIIIX18.10.2018
81Hot Fields OÜSander KuuskIIIX18.10.2018
82Andrus MaideAndrus MaideV18.10.2018
83Martin Jõpiselg FIEMartin JõpiselgIIX08.02.2019
84Koslapesa OÜ Liana VainoIIIX01.05.2019
85Marek Tamm Marek TammV01.05.2019
86Hiiumere Farm OÜKristi LinkovIIIX06.10.2020
87Ilustria OÜPriit PaatIIIX30.10.2020
88Esox OÜTaido ElmiIIIX13.01.2021
89Mörd ja Vörk OÜMarek VõsaIV13.01.2021
90Hillar Lõppe FIEHillar LõppeIIX08.09.2021
91Veikehitus OÜAnti VeikeIV28.10.2021
92Hannes Aasma FIEHannes AasmaIIX07.12.2021
93Krista KäitKrista KäitV12.01.2022
94Kootsaare OÜJürgen PikIIIX12.01.2022
95Isabella Capital OÜRagnar ValdsteinIIIX13.02.2023
96FishingLab OÜRasmus ValtingIIIX13.02.2023
97JM Fishing OÜJürgen MalvaIIIX24.03.2023
98Hiiu Kalamets OÜJanos RappuIIIX26.05.2023
99Sillaääre OÜVirko MartinIIIX26.05.2023
100EM 4est OÜMarko MändIIIX26.05.2023
101Jaan Romandi FIEJaan RomandiIIX26.05.2023
102Kohvilähker OÜHeidi KannIV26.05.2023
103HuFI OÜAhti VohuIV05.10.2023
104Akslipere OÜIlmi AksliIIIX05.10.2023
105Kaja Hiis-Rinne FIEKaja Hiis-RinneIV05.10.2023

kalandussektor: kalapüügiloa omanikud, juriidilised isikud või füüsilisest isikust ettevõtjad

huvirühmad 31.12.2023 seisuga:

I – avalik sektor – huvirühm, kuhu kuuluvad kohaliku omavalitsuse üksused ning riigi ja kohaliku omavalitsuse üksuse enamusosalusega või liikmesusega eraõiguslikud juriidilised isikud;

II – kalandussektori füüsilisest isikust ettevõtjad – huvirühm, kuhu kuuluvad füüsilisest isikust ettevõtjad, kes omasid eelnenud kalendriaastal kaluri kalapüügiluba;

III – kalandussektori ettevõtjad – huvirühm, kuhu kuuluvad äriühingud, kes omasid eelnenud kalendriaastal kaluri kalapüügiluba;

IV – kalandussektori-välised ettevõtjad – huvirühm, kuhu kuuluvad ettevõtjad, kes ei kuulu 1.–3. huvirühma;

– vabaühendused ja eraisikud – huvirühm, kuhu kuuluvad füüsilised ja juriidilised isikud, kes ei kuulu 1.–4. huvirühma