Vestlusõhtu ettevõtjatega: kalandus

Kuupäev: 22.09.202222.09.2022

Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit jätkavad vestlusõhtute sarjaga. 22. septembril Orjaku sadamas kell 18.00 algava vestlusõhtu teemaks on kalandus.

Mida oleme minevikust õppinud ning milline on kalanduse tulevik, kas tööstuslik kala püüdmine ja tootmine on Hiiumaalt lõplikult kadunud ning suureneb väiksemas mahus hobi- ja rannakalandus, millised on võimalused valdkonna mitmekesistamiseks, milliseid võimalusi või ohte sisaldab meid ümbritsev Läänemeri ning kuivõrd on valdkonna areng ja selles tegutsejad seotud nii valdkondlike kvootide, riiklike määruste kui globaalsete kliima- ja majandushoovustega – kõike seda ja rohkemgi veel uurime valdkonnaga seotud ettevõtjatelt.

𝗣𝗮𝗻𝗲𝗲𝗹𝘃𝗲𝘀𝘁𝗹𝘂𝘀𝗲𝘀 𝗼𝘀𝗮𝗹𝗲𝘃𝗮𝗱:

  • Imre Kivi – Stonefish OÜ juhataja
  • Tanel Esta – Hiiu Kalur AS juhatuse liige
  • Indrek Kääramees – Orjaku rannakalur
  • Hanno Kask – ajakiri “Kalastaja” väljaandja

Vestlusõhtut juhib Hiiumaa Ettevõtjate Liidu liige Arno Kuusk. 

Veslusõhtu on järelvaadatav Youtube keskkonnas

Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit lükkasid veebruaris käima igakuised ettevõtluse vestlusõhtud, et tuua fookusesse kodusaare majanduskeskkond ja siin tegutsevad ettevõtjad.
Igal vestlusõhtul keskendutakse ühele Hiiumaa ettevõtlusvaldkonnale ning tutvustakse läbi paneelvestluse formaadi kõikidele huvilistele selle hetkeolukorda, tulevikuperspektiive ning murekohti.

Lisainfo: Angela Koit, tel 5041337, e-post angela.koit@hiiumaa.ee<br>Vestlusõhtu toimumist toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.